KV De Waterpoort verwelkomt Melkveebedrijf De Vries uit Tersoal als nieuwe bordsponsor. Langs het korfbalveld is inmiddels het nieuwe reclamebord van het familiebedrijf te bewonderen.

Melkveebedrijf De Vries is een modern Fries familiebedrijf met een sterke passie voor de agrarische sector en aandacht voor verduurzaming. Met de familie De Vries als betrokken inwoners van de regio én met hun korfballende kinderen binnen onze vereniging, is de samenwerking met KV De Waterpoort een mooie verbinding tussen het lokale bedrijfsleven en onze club.

De steun van sponsoren is van grote waarde voor onze vereniging. Dankzij deze betrokkenheid kunnen we blijven investeren in onze teams, activiteiten en de verdere ontwikkeling van KV De Waterpoort.

Rakesh en Rinske Marleen, hartelijk dank voor jullie vertrouwen en de mooie samenwerking. We zijn blij met Melkveebedrijf De Vries als nieuwe sponsor van KV De Waterpoort!