Programma

Programma 2012-06-14T10:35:50+00:00

Het programma van het Drie Provinciën Toernooi 2012 ziet er als volgt uit:

Laatste update: 14 juni 2012, 10.34 uur.
Tijdstip Programma Veld Scheidsrechter
8.30 uur Kantine en kleedkamers geopend
9.30 – 9.40 uur Voorstellen provinciale selecties D- en C-jeugd Veld 1 en 2
9.40 – 9.50 uur Inspelen wedstrijd 1 D-jeugd Veld 1
9.50 – 10.35 uur Friesland D – Groningen D (Drente vrij) Veld 1 R de Leeuw
9.40 – 9.50 uur Inspelen wedstrijd 1 C-jeugd Veld 2
9.50 – 10.35 uur Drente C – Friesland C (Groningen vrij) Veld 2 J Snip
10.3510.45 uur Inspelen wedstrijd 2 D-jeugd Veld 1
10.45 – 11.30 uur Verliezer 1e ronde D – Drente D Veld 1 R de Leeuw
10.3510.45 uur Inspelen wedstrijd 2 C-jeugd Veld 2
10.45 – 11.30 uur Verliezer 1e ronde C – Groningen C Veld 2 A B Hofman
11.30 – 11.40 uur Inspelen wedstrijd 3 D-jeugd Veld 1
11.40 – 12.25 uur Drente D – Winnaar 1e ronde D Veld 1 A B Hofman
11.30 – 11.40 uur Inspelen wedstrijd 3 C-jeugd Veld 2
11.40 – 12.25 uur Groningen C – Winnaar 1e ronde C Veld 2 J Snip
12.25 – 12.30 uur Prijsuitreiking provinciale selecties D- en C-jeugd Veldje voor kantine
12.30 – 13.30 uur Clinic Herman van Gunst Veld 1 en 2
13.30 – 13.40 uur Voorstellen provinciale selecties B- en A-jeugd Veld 1 en 2
13.40 – 13.50 uur Inspelen wedstrijd 1 B-jeugd Veld 1
13.50 – 14.35 uur Drente B – Groningen B (Friesland vrij) Veld 1 G Braad
13.40 – 13.50 uur Inspelen wedstrijd 1 A-jeugd Veld 2
13.50 – 14.35 uur Groningen A – Drente A (Friesland vrij) Veld 2 J Smits
14.35 – 14.45 uur Inspelen wedstrijd 2 B-jeugd Veld 1
14.45 – 15.30 uur Verliezer 1e ronde B – Friesland B Veld 1 A Wiering
14.35 – 14.45 uur Inspelen wedstrijd 2 A-jeugd Veld 2
14.45 – 15.30 uur Verlieze 1e ronde A – Friesland A Veld 2 J Smits
15.30 – 15.40 uur Inspelen wedstrijd 3 B-jeugd Veld 1
15.40 – 16.25 uur Friesland B – Winnaar 1e ronde B Veld 1 A Wiering
15.30 – 15.40 uur Inspelen wedstrijd 3 A-jeugd Veld 2
15.40 – 16.25 uur Friesland A – Winnaar 1e ronde A Veld 2 G Braad
16.30 – 16.40 uur Prijsuitreiking provinciale selecties B- en A-jeugd Veldje voor kantine
17.30 Kantine gesloten